Co nowego w e-work

Aktualności

22/07/2018

E-workcafe czyli przestrzeń do pracy i wypoczynku

E-workcafe to sieć „Kawiarni roboczych”. Pomyślana jako pomost między wypoczynkiem a światem pracy. Oprócz serwisy barowego e-workcafe oferuje miejsca na spotkania typu roboczego lub nauki. Ponad to darmowe wi-fi z dedykowanymi tabletami, usługę bookcrossingu i bezpośrednie połączenie z lokalami agencji, w ramach, którego można przesłać własne cv lub przeprowadzić wstępny wywiad poznawczy.

Czytaj dalej

27/06/2018

Rekrutacje transgraniczne

Czemu warto wybrać pracowników z zagranicy?

Wielu pracodawców zadaje sobie to pytanie, nie wszyscy jednak wiedzą, że kadry zza granic Polski stają się już teraz jednym z kluczowych czynników decydujących o konkurencyjności przedsiębiorstw w takich branżach jak produkcja przemysłowa, rolnictwo, usługi, budownictwo, przemysł ciężki czy transport i logistyka.

Współpraca z e-work Polska to komfort i wygoda związana z przejęciem przez agencję wszelkich formalności związanych z obsługą pracowników z zagranicy.

W ramach naszej oferty międzynarodowej można wyróżnić działania jak:

  • rekrutacje stałe pracowników wykwalifikowanych
  • rekrutacje masowe
  • doradztwo w kwestii zatrudnienia pracowników
  • obsługa zatrudnienia cudzoziemców (m.in. zezwolenia na pracę, wnioski wizowe, karty pobytu)
  • rozliczenia płacowe z pracownikami oraz urzędami i instytucjami
Czytaj dalej

15/06/2018

Praca Tymczasowa

Praca tymczasowa jako elastyczne i korzystne rozwiązanie polegające na kierowaniu pracy do pracowników zatrudnionych przez e-work Polska, na rzecz i pod kierownictwem klienta tzw. Pracodawcy użytkownika.

Zalety pracy tymczasowej to możliwość czasowego zatrudnienia pracownika, elastyczna forma czasu zatrudnienia w zależności od potrzeb oraz zachowanie ciągłości pracy dla firmy poprzez zapewnienie stałej ilości personelu – niezależnie od czynników zewnętrznych.

e-work wspiera klienta w definiowaniu wymagań operacyjnych, działalnością doradczą realizując wszystkie etapy od rekrutacji do podjęcia pracy przez kandydata.

Po zatrudnieniu odpowiedniego pracownika, e-work dba o dopełnienie wszystkich zobowiązań z tym związanych, przez pełną obsługę pracownika tymczasowego do momentu końca zamówienia bądź przejęcia pracownika przez firmę, wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i postanowieniami umowy.

e-work zapewnia firmom strategię pracy tymczasowej w zaawansowanej formie, popartej wieloletnim doświadczeniem w zakresie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

Czytaj dalej

14/06/2018

Outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy – dedykowany dla branży budowlanej – jako elastyczne i korzystne rozwiązanie polegające na kierowaniu do pracy pracowników zatrudnionych przez e-work, na rzecz i pod kierownictwem klienta.

e-work od 2000 roku posiada autoryzację i bezterminowe zwolnienie wydane przez Włoskie Ministerstwo Pracy do świadczenia wszystkich usług związanych z pośrednictwem pracy. e-work jest spółką Akcyjną, jako lider na rynku Grupa posiada ponad 1200 aktywnych klientów w całym kraju i na świecie, obejmujących sektory o wielkości od mikro do międzynarodowej. Na co dzień e-work jako firma zatrudnia 40 000 pracowników i bezpośrednio rozwija roczne obroty o wysokości 100 mln Euro.

e-work świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji kadry specjalistycznej, rekrutacji kadry kierowniczej, rekrutacji masowych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji transgranicznych.

Grupa e-work przechodzi przez realizację projektu „e-workcafe„, jako miejsce do spotkań, nauki oraz rozmów o pracy. Kafeterie zapatrzone m.in. w Wifi i tablety, to nowy sposób, aby poznać e-work i świat pracy ulegający ciągłym zmianom.

Czytaj dalej

14/05/2018

Rekrutacja & Selekcja

Rekrutacja i selekcja jako fundament działalności e-work Polska

Nasze usługi mogą być wykorzystywane w przypadku rekrutacji konkretnego kandydata do określonej roli lub rekrutacji masowych – dostarczanie dużych zespołów pracowników.

e-work współpracuje z klientem poprzez ścieżkę doboru personalnego, zdefiniowaną bezpośrednio na jego potrzeby. Zaczyna się od analizy kontekstu organizacyjnego, a następnie zmierza się do określenia idealnego profilu osoby poszukiwanej, koncentrując się na jej umiejętnościach, osobowości, zdolnościach i wykształceniu.

Przygotowanie procesu rekrutacyjnego poszukiwanych kandydatów przeprowadzane jest dzięki strategii wielopoziomowej z wykorzystaniem współpracy z profesjonalistami o wieloletnim doświadczeniu w sektorze rekrutacji.

e-work stosuje metody bardzo skrupulatne w procesie rekrutacji, ponieważ znalezienie odpowiedniego pracownika przekłada się na sukces jego klientów.

Czytaj dalej

11/08/2017

Rozwój firmy może się dokonać dzięki wiedzy i nieustannemu rozwojowi zasobów ludzkich.

e-work S.p.A. od 2000 roku posiada autoryzację i bezterminowe zezwolenie na świadczenia wszystkich usług związanych z nowoczesnym zarządzaniem zasobami ludzkimi i zawodowymi wydane przez włoskie Ministerstwo Pracy.

Grupa e-work współpracuje z powyżej 1200 firmami we Włoszech, a także poza jego granicami, reprezentującymi  wszystkie sektory gospodarki, zatrudniając codziennie powyżej 4000 osób i osiągając obroty 100 mln EURO.

Realizując swoją misję i odpowiadając na potrzeby wyrażone przez klientów w 2006 roku powstaje e
work Polska spółka zależna, która ugruntowując swoją pozycję w Polsce oferuje nowe usługi i możliwości na rynku pracy dla polskich jak i włoskich firm.

e-work świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji kadry specjalistycznej, rekrutacji
kadry kierowniczej, rekrutacji masowych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji transgranicznych.

Grupa e-work realizuje projekt „e-workcafe” posiadając sieć kawiarni jako miejsc do spotkań, nauki oraz rozmów o pracy. Kafeterie zaopatrzone są m.in. w Wi-fi i tablety, to nowy sposób, aby poznać e-work i świat pracy ulegający ciągłym zmianom.

Od zawsze celem e-work było zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Przewodnimi wartościami którymi kierujemy się w naszej działalności są przejrzystość, rzetelność, kompetencje, szacunek do prawa oraz poczucie odpowiedzialności za kulturę pracy.

Czytaj dalej

11/08/2017

Kim jesteśmy

e-work, to agencja pracy, która powstała  w 2000 roku i otrzymała autoryzację ogólną włoskiego Ministerstwa Pracy, a w listopadzie 2004 r. autoryzację bezterminową do świadczenia wszystkich usług związanych z pośrednictwem pracy.

Zakres oferowanych usług to: Staffing, Temporary e Permanent, szkolenia, również finansowane, Outplacement Assessment, aż po Aktywna Polityka Pracy (Politiche Attive di Lavoro),

e-work należy do Stowarzyszenia Assolavoro (najważniejsze stowarzyszenie agencji pracy), otrzymała certyfikat jakości EN ISO 9001: 2008 za pracę tymczasową i EA37 za szkolenia zawodowe.  Realizuje model organizacji, zarządzania i kontroli na mocy dekretu z mocą ustawy nr. 231/2001 r, żeby zabezpieczyć pracowników tymczasowych oferuje im ubezpieczenie uzupełniające od wypadków i śmierci.

Rzetelność e-work poświadczają  Bilanse certyfikowane przez firmy audytorskie Consob, który sprawuje kontrolę nad spółkami i rynkiem finansowym we Włoszech, posiada certyfikat DURC, a wysoka pozycja w systemie Centrum Ryzyka uzupełnia jej profil firmy solidnej i poważnej.

Czytaj dalej