O nas

Kim jesteśmy?

e-work, to agencja pracy, która powstała w 2000 roku i otrzymała autoryzację ogólną włoskiego
Ministerstwa Pracy, a w listopadzie 2004 r. autoryzację bezterminową do świadczenia wszystkich usług
związanych z pośrednictwem pracy.

Zakres oferowanych usług to: Staffing, Temporary e Permanent, szkolenia, również finansowane, Outplacement Assessment, aż po Aktywna Polityka Pracy (Politiche Attive di Lavoro),

e-work należy do Stowarzyszenia Assolavoro ( najważniejsze stowarzyszenie agencji pracy), otrzymała
certyfikat jakości EN ISO 9001: 2008 za pracę tymczasową i EA37 za szkolenia zawodowe. Realizuje model organizacji, zarządzania i kontroli na mocy dekretu z mocą ustawy nr. 231/2001 r , a żeby zabezpieczyć pracowników tymczasowych oferuje im ubezpieczenie uzupełniające od wypadków i śmierci.

Rzetelność e-work poświadczają Bilanse certyfikowane przez firmy audytorskie Consob, który sprawuje
kontrolę nad spółkami i rynkiem finansowym we Włoszech , posiada certyfikat DURC, a wysoka pozycja w systemie Centrum Ryzyka uzupełnia jej profil firmy solidnej i poważnej.

Gdzie jesteśmy?

e-work i jego oddziały we Włoszech:
Lombardia: Milano (3 oddziały) – Bergamo (BG) – Cremona (CR) – Busto Arsizio (VA) –Monza (MB)
Piemont: Torino (TO) – Acqui Terme (AL) – Novara (NO) – Biella (BI)
Veneto: Arzignano (VI) – Mestre (VE) – Oderzo (TV) – Legnago (VR)
Friuli Wenecja Julijska: Pordenone (PN)
Emilia-Romania: Parma (PR) – Bologna (BO)
Toskania: Firenze (FI)
Lacjum: Roma (RM)
Kampania: Casalnuovo (NA) – Pontecagnano (SA)
Apulia: Bari (BA)
Kalabria: Lamezia Terme (LT)
Sycylia: Catania (CT)
Sardyniaa: Cagliari (CA) – Sassari (SS)
Kolejne oddziały powstaną w Ligurii, Trydencie i Abruzji.

e-work w swoich oddziałach zatrudnia powyżej 170 pracowników bezpośrednich, osiągając jako spółka, obroty roczne w wysokości do 100 milionów EURO.

2016

Rozwój Grupy e-work, która w 2016 roku zamknęła budżet skonsolidowany z ponad 86 milionami EURO obrotu, z tendencją wzrostową w wysokości 11% w porównaniu do 2015 roku, to efekt wielu wyborów strategicznych, rozwoju spółki i konsolidacji marki, które zostały przeprowadzone w ciągu minionych dwóch lat.

W ostatnich 18 miesiącach otwarto 13 oddziałów e-work w 4 regionach włoskich, a tym samym struktura
zatrudnienia została zwiększona o 50 osób.

Realizowane jest także śmiałe przedsięwzięcie, to inwestowanie w świat sportu. W Ligę A Koszykówki, a odnastępnego sezonu, w Serię A1 Siatkówka Kobiet. Grupa e-work realizuje projekt „- e-workafe”, otwierając sieć kawiarni, jako miejsc spotkań, nauki oraz rozmów o spotkań. Współpracuje także ze związkiem emerytów Spi CGIL i stowarzyszeniami zajmującymi się młodzieżą potrzebującą pomocy.

Wybór jakiego dokonał e-work jest oczywisty, być aktywnym uczestnikiem na zmieniającym się rynku pracy i być zorientowanym coraz bardziej na potrzeby osób, aby zaoferować im realne możliwości zatrudnienia.

e-work pracuje codziennie z ponad 600 firmami i 3400 osobami, nigdy nie zapominając o znaczeniu
stabilności finansowej Grupy, w celu zabezpieczenia jej solidności także dla firm, które jej zaufały i pracowników, którzy na niej polegają.

Klienci e-work 2.270
Firmy produkcyjne 700

Usługi handlowe 431
Usługi przemysłowe 311
Budownictwo 98
Turystyka 406
Usługi dla osób 153
Usługi inne 171
Północny zachód 460
Północny wschód 410
Centrum 450
Południe 950

Średni wzrost w ostatnich trzech latach
Obroty +23 %
Wzrost liczby firm- klientów +92%
Ilość przeprowadzonych szkoleń 41.100 godzin

e-work proponuje firmom strategie Staffing w zaawansowanej formie, popartą wieloletnim
doświadczeniem w zakresie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

e-work wspiera klienta w definiowaniu potrzeb działalnością doradczą ad hoc, dzięki zespołowi, który
realizuje wszystkie etapy od rekrutacji do podjęcia pracy przez kandydata, po przejściu przez selekcje i
szkolenia.

Po zatrudnieniu odpowiedniego kandydata, e-work dba o dopełnienie wszystkich zobowiązań z tym
związanych, przez przetwarzania płac do zarządzanie sporami, wszystko zgodnie z obowiązującymi
przepisami i postanowieniami umowny.

Dbając o większą efektywności procesu rekrutacji, e-work nawiązuje współpracę ze szkołami, Federacjami branżowymi. Korzysta ze specjalistycznych stron internetowych, reklam i ogłoszeń prasowych, uczestniczy w imprezach i targach.

2017

Rozwój e-work dokonuje się także dzięki wybranym specjalizacjom, którym poświęca się szczególną uwagę i kompetencje, a dotyczących niektórych ważnych sektorów działalności we Włoszech, zarówno w odniesieniu do cech tego kraju, jak i jego ekonomii.

Z tego powodu stworzone wyspecjalizowane działy : HRSolution, Horeca, Finanse, Medycyna, Administracja Publiczna, Międzynarodowy oraz NewAbility.

NewAbility ma na celu ułatwienie osiągnięcie odpowiedniej satysfakcji z pracy osobom niepełnosprawnym, poprzez towarzyszenie im w nowym środowisku pracy, także przy wsparciu swoich psychologów, tworząc odpowiednie programy szkolenia i zatrudnienia, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom

ewHoreca to dział zarządzania zasobami ludzkimi w sektorach: turystycznym, gastronomicznym, hotelarskim, a jego wyspecjalizowana kadra jest w stanie w stanie zagwarantować fachowość i szybkość w relacji z klientem.

ewFinance udostępnia klientom skonsolidowane doświadczenie w poszukiwaniu najlepszych pracowników średniego szczebla i top management w sektorach finansowych i zarządzania przedsiębiorstwami.

HRSolution to segment, który realizuje następujące aktywności e-work: usługi z zakresu Asktywnej Polityki Pracy, Permanent, Assessment, prowadzenie staży i Temporary Management.

Szkolenie finansowane:

e-work od zawsze, bezpośrednio lub za pośrednictwem niektórych Instytucji Szkoleniowych zależnych od niej, współpracuje z Firmami partnerami w projektowaniu,dostarczaniu i zarządzaniu administracyjnym finansowanymi ścieżkami kariery.

W swojej strukturze może poszczycić się 30 wykwalifikowanymi specjalistami w tej strukturze działań.

e-work od 2000 roku posiada autoryzację i bezterminowe zezwolenie do świadczenia wszystkich usług związanych z pośrednictwem pracy wydane przez włoskie Ministerstwo Pracy.

Realizując swoją misję i odpowiadając na potrzeby wyrażone przez klientów w 2006 roku powstaje e-work Polska spółka zależna, która ugruntowując swoją pozycję w Polsce oferuje nowe usługi i możliwości na rynku pracy dla polskich jak i włoskich firm.

e-work świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji kadry specjalistycznej, rekrutacji kadry kierowniczej, rekrutacji masowych, pracy tymczasowej, outsorcingu oraz rekrutacji transgranicznych.

Grupa e-work realizuje projekt „e-workafe”, posiadając sieć kawiarni, jako miejsc do spotkań, nauki oraz rozmów o pracy. Kafeterie zapatrzone m.in. w Wi-Fi i tablety, to nowy sposób, aby poznać e-worki świat pracy ulegający ciągłym zmianom.

Od zawsze celem e-work było zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Przewodnimi wartościami którymi kierujemy się w naszej działalności są przejrzystość, rzetelność, kompetencje, szacunek do prawa oraz poczucie odpowiedzialności za kulturę pracy.